Vriendenkring FC Twente
Vriendenkring FC Twente
Vriendenkring FC Twente
Met de Vriendenkring Express naar Alkmaar! (VERKOOP IS GESTOPT)

15-09-2015

Zondag 4 oktober speelt onze club uit bij AZ. De Vriendenkring vindt dat we onze spelers niet alleen kunnen laten gaan. We verwachten na het nieuwe begin tegen Ajax onder leiding van Hake dat iedereen er zin in heeft en de bus uitverkocht raakt. De Vriendenkring-Express rijdt dus naar Almaar!

 

De vaste bezoekers loopt het water al in de mond bij het horen van de Vriendenkring-Express. Dat betekent echte ouderwetse voetbalsfeer, supergezellig en … haring!!!

 

De prijs van dit mooie dagje weg is slechts €27,50 inclusief wedstrijdkaartje. Reserveer dus snel een plek in onze Vriendenkring-Express. Want een volle bus, daar kunnen geen mensen meer bij!

 

Let op: 1 kaart per bestelling. Klik op de knop ‘Aan winkelwagen toevoegen’ en klik vervolgens op ‘afrekenen’. Zo bestel je 1 kaart tegelijkertijd, meerdere kaarten bestellen in 1 transactie is niet mogelijk.  Per bestelling dient zowel een geldig relatienummer (S)CC als een geldig VK-lidnummer ingevuld te worden.

busreis


Hatrans
Volgende VK Express:
09-02-2020
VK Express FC Emmen uit
[Meer informatie]

Volg ons ook op social media:
Volg de Vriendenkring op Facebook
Volg de Vriendenkring op Twitter